Laminácia obočia

Laminácia obočia, alebo lifting obočia je dočasná úprava obočia, ktorej výsledok vydrží cca 4-6 týždňov. Je to bezbolestný proces, počas ktorého sa chĺpky vyčešú a zafixujú do požadovaného tvaru. 

Trvanie procedúry – 60 min Cena – 25 EUR

Laminácia je vhodná pre klientov s hustým, neposlušným obočím, ale tiež pre klientov s úzkym, alebo nesymetrickým obočím. Obočie po procedúre vyzerá upravene, prirodzene, plnšie. Laminácia zároveň podporuje kvalitu a rast chĺpkov. O takto upravené obočie nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť. Stačí občas prečesať kefkou. 24 hodín po aplikácii sa odporúča vyhýbať sa vode na obočí, saune a odličovaniu obočia.

Rezervuj si termín

Lashlifting

Je procedúra vhodná pre klientky, ktoré by chceli mať zvýraznené mihalnice, ale z akýchkoľvek dôvodov nemôžu, alebo nechcú mať umelé mihalnice. 

Trvanie procedúry – 60 min Cena – 25 EUR

Pri lashliftingu sa vlastné mihalnice vytočia, nadvihnú, zafixujú a zafarbia, čím ich opticky predĺžia a zvýraznia. Tento efekt vydrží 5-6 týždňov. 24 hodín po aplikácii sa odporúča vyhýbať sa vode na mihalniciach, saune a odličovaniu očí. Taktiež sa neodporúča používanie vodeodolnej špirály a olejovým odličovačom očí.

Rezervuj si termín

Umelé mihalnice 2D-8D

Semipermanentné predlžovanie mihalníc je procedúra, pri ktorej sa na vaše mihalnice nalepujú umelé mihalnice. 

Trvanie procedúry nové – 90 min Cena – 40 EUR
Doplnenie – 60 min Cena – 30 EUR

Pre dokonalý výsledok treba zvážiť hustotu, hrúbku a kvalitu vašich mihalníc a tomu prispôsobiť dĺžku, vytočenie a hustotu umelých mihalníc. 

  • Trvácnosť mihalníc je približne 5-7 týždňov. Závisí to však od viacerých faktorov- ako rýchlo sa vám obnovujú vaše mihalnice, aké husté ich máte, ako veľmi ich namáhate. Mihalnice môžete nechať všetky postupne vypadať, alebo si ich prídete dať odstrániť.
  • Tak ako pri každej procedúre sa v zriedkavých prípadoch môže vyskytnúť alergická reakcia. V prípade alergickej reakcie si čo najskôr dohodnite termín na odstránenie mihalníc. 24 hodín po aplikácii sa odporúča vyhýbať sa vode na mihalniciach a saune. Na umelé mihalnice sa neodporúča používanie špirály.
uprava a tetovanie obočia a mihalnice
Rezervuj si termín

Farbenie a formovanie obočia

Je procedúra, pri ktorej sa obočie zafarbí a vyformuje pinzetou do požadovaného tvaru. 

Trvanie procedúry – 30 minút Cena – 10 EUR
Rezervuj si termín